Hakkımızda

Alüminyum piyasasındaki 17 yıllık bilgi birikimini, engin deneyimleri ile pekiştiren yönetimimiz 2004 yılında değerli müşterilerine kaliteli hizmet ve komple çözümler sunmak üzere, MŞY Alüminyum Eloksal Boya Hırdavat San. Ve Tic. Ltd. adı altında İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde (ITOSB) 7000 m2 kapalı alanda Aluminyum extrüzyon ve profil imalat şirketini kurmuştur.

MŞY’nin Halihazırdaki üretim hatlarında yıllık 7,000 Ton Alüminyum işlenmekte, 225 mm çapına kadar her çeşit profil imalatı gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra farklı taleplerde bulunan müşterilere; Kapı, Pencere, Dış cephe, küpeşte ve alüminyumun girdiği daha bir çok alanda son ürün çözümleri tasarlanmakta ve uygulanmaktadır.

Alüminyum sektöründe sürekli gelişmeyi ve kalıcı olmayı hedefleyen firmamız kalite sistem ve çevre koruma çalışmalarıyla, ayrıca almış olduğu TSE, ISO 9001:2000, CE kalite belgeleriyle bu amaca ulaşmış olmanın ötesinde, dünya çapında itibar gören ticari marka olma gayreti içerisindedir.

Ürün portföyümüzde bulunan 3,000 adetin üstünde kalıp, başta 6000 serisinde bulunan alaşımlı alüminyumun extrüzyonu, ısıl, eloksal ya da boya ve paketleme işlemlerinin yanı sıra kalifiye personelemiz ile sonuç odaklı çozüm sağlanmaktadır.

Amacımız ilkeli hizmeti, kaliteli üretimi, uygun maliyet ve tam zamanında teslim anlayışını müşteri memnuniyeti ile bağdaştırıp başarılarımızı kalıcı kılmaktır… Bugün ve yarın.


Misyonumuz

Alüminyum sektöründeki ana sanayi üreticilerimiz için Türkiye ve dünya çapında güvenilir iş ortağı ve kalite yönüyle bilinen ticari bir marka olmak.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer yaratan bir şirket olmak.


Vizyonumuz

Etkin maliyet yönetimimiz, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve tam zamanında tedarik anlayışımızla saygın müşterilerimizin doğru çözüm ortağı olmak ve onların memnuniyetini en iyi şekilde sağlayarak gelişmek ve dünya çapında güvenilir ticari marka olmak.


Değerlerimiz

Şirketimizin temelini dürüstlük ve güven oluşturmaktadır. Tüm birikimlerimizi bu esaslar üzerine inşa ettik, ciddiyet ve titizlikle istikrarlı bir şekilde devamını ve beşeri ilişkilerin ön planda tutulduğu bu hiyarşik yapının hiçbir aşamasını atlamamak suretiyle kalite anlayışı çerçevesinde verimliliği artırmak ve gelişimin uzun vadede sürdürülebilir kılmak.

% 100 müşteri memenuniyetini sağlamak.

Ülke ekonomisine ve doğal çevreye karşı sorumluluklarımızı gözeterek, karlılığı ve verimliliği arttırmak.

Müşteri memnuniyetinin çalışanlarımızın mutluluğuna ve memnuniyetine paralel geliştiğininin bilincinde, toplam performansın iyileştirilmesi, ekip ruhunun geliştirilmesine katkıda bulunarak, çalışanlarımıza en iyi ortamı sağlamak ve öğrenmelerini desteklemek, gelişimlerini sürekli takip etmek.

Bu kapsamda amacımız, toplam kalite yönetimini tüm faaliyet alanlarına sistematik ve düzenli bir şekilde uygulayarak yaymak, kurumsallığı yaşam biçimine dönüştürmektir.